Warkoczyki przez cały dzień

Przed feriami w pracowni fryzjerskiej, pod kierunkiem nauczyciela p. Eweliny Grałek, klasa 2F wykonywała przedłużenie włosów warkoczem syntetycznym. Modelką była uczennica klasy 2LP Karolina Kapińska. Całość pracy zajęła uczniom ponad 8 godzin. Oto efekt ich pracy:

Warkoczyki przez cały dzień_8

Innowacyjne narzędzia w pracowni fryzjerskiej

Nowo zakupiony trymer okazał się ciekawym narzędziem pracy dla uczniów klas fryzjerskich, którzy mogą poznać nowe urządzenia we fryzjerskim świecie oraz specyfikę jego działania. Młodzież uczy się jak podciąć końce włosów nie tracąc ich na długości. Włosy stają się wizualnie gładsze i zdrowsze. Uczniowie bardzo chętnie pracują trymerem zwłaszcza, że szybko widzą efekt swojej pracy.

Innowacyjne narzędzia w pracowni fryzjerskiej_7

Innowacyjne zabiegi fryzjerskie to żadna nowość dla młodzieży z Technikum Usług Fryzjerskich! Dzisiaj na zajęciach praktycznych uczennice klasy 3F/G przeprowadziły kurację wygładzająco-prostującą przy zastosowaniu keratyny. Zabieg ten należy do niezwykle skomplikowanych i niewielu fryzjerów potrafi go wykonać. Nasza młodzież lubi jednak nowe wyzwania i poradziła sobie świetnie. Dzięki nim klientka będzie się cieszyć gładkimi i lśniącymi włosami przez kolejne miesiące.
Zabieg przeprowadziła Aneta Adamus we współpracy z Małgorzatą Bieganowską oraz Karoliną Morawską.

Zajęcia w pracowni fryzjerskiej – kuracja wygładzająco-prostująca z zastosowaniem keratyny_2